fbpx

HAKKIMIZDA

YZ FORM METAL , globalleşen dünyada sanayideki en ağırlıklı girdi olan demirin, kesintisiz ve güvenilir kaynaklardan temin edilmesi aşamasında demir-çelik sektörüne farklı bir bakış açısı ve inovatif çözümler sunan yeni bir yaklaşım getirmektedir.

YZ Form Metal olarak geçmişten gelen 20 yıllık tecrübemiz ile  dinamik yapımızı harmanlayarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Firmamız, sektörde oluşan tek düze ve müşteri ihtiyaçları gözetilmeden planlanan yatırımların aksine, tamamen sahanın ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tedarik konusunda yüksek standart ve yüksek kalite anlayışıyla projelerinizi hayata geçirmektedir.

Kurumsal Politikalarımız

Sanayinin ve üretimin en temel girdisi olan demiri 20 yıllık tecrübemizle sürdürülebilir, yenilikçi ve dinamik bir şekilde harmanlıyoruz.

  1. Kalite Politikamız

    Lider olmak için yenilik ve değişimin önemine inanıyoruz. Bu sebeple sürekli gelişmeyi temel bir değer olarak görmekteyiz. Tüm süreçlerimizim en temel girdisi üretim felsefemiz olup bu felsefeyi de kalite odaklı üretim olarak tespit etmiş bulunmaktayız.

  2. İnsan Kaynakları Politikamız

    En önemli kaynağımız çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızı eğitimini ve gelişimini sürekli desteklemek görevimizdir. Çalışanlarımızın inisiyatif alıp çözüme ortak olmasını sağlayarak memnuniyetlerini ve motivasyonlarını üst seviyede tutmak davranış biçimimizdir.

Misyonumuz

Sürdürülebilir değer yaratma kabiliyetine sahip, rekabetçiliği ve yenilikçiliği ile paydaş beklentilerini şekillendiren alanında uzmanlaşmış bir çelik üreticisi olmak.

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarımıza uluslararası standartlarda hizmet sunan; doğru teknolojiler ile katma değerli çözümler üreten, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

METAL PROFİL ÜRETİMİNDE

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Metal işlemede son teknoloji makine parkurlarına sahibiz.

Gerekli tüm standartlarda üretim yapabiliyoruz.

Sektörde 20 yıllık tecrübeye sahibiz.

Sürdürülebilir, rekabetçi ve yenilikçi bir anlayışa sahibiz.

İstenilen ebatlarda üretim yapabiliyoruz.

Çalışanlarımızı en önemli sermayemiz olarak görüyoruz.

METAL PROFİL ÜRETİMİNDE

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 14001:2015

ISO 45001:2018

ISO 9001:2015